Pirmadienis , 1 kovo 2021
Pagrindinis / Kinas / Pakeliui į Lietuvos kino teatrus – juodosios komedijos ir siaubo filmo mišrūnas

Pakeliui į Lietuvos kino teatrus – juodosios komedijos ir siaubo filmo mišrūnas

2016 metų gegužės 6 dieną į Lietuvos kino sales atkeliaujantis filmas „Žaliasis kambarys“ (Green Room, 2015 m.) yra pusiau siaubo, pusiau įtempto siužeto trilerio ir pusiau išgyvenimo dramos kokteilis, kuris visus šiuos komponentus sudėjus į vieną – tampa kraują stingdančiu potyriu kino teatre.

Filmas netempia laiko ir žiūrovus iš karto įtraukia į šiurpulingą siužetą. Jauna pankroko grupė „The Ain’t Rights“, nusivylusi nesėkmingu koncertiniu turu ir jau besiruošianti gėdingai grįžti namo, sulaukia paskutinės vilties – kvietimo groti nuošaliame skustagalvių bare.

 filmas „Žaliasis kambarys"
Filmas „Žaliasis kambarys“

Nieko prarasti neturinti grupė sutinka ir netgi neplanuotiems savo klausytojams ruošiasi sugroti „Dead Kennedys“ gabalą „Nazi Punks Fuck Off“, bet viskas apsiverčia aukštyn kojomis, kai netikėtai užsukę į žaliąjį užkulisių kambarį jie randa… moters lavoną.

Pamatę ir sužinoję per daug, grupės nariai ir nelaimėlės draugė (ją įkūnija aktorė Imogen Poots), tampa skustagalvių įkaitais. Užrakinti žaliajame kambaryje jie turės sugalvoti, kaip gyviems ištrūkti iš mirtinais spąstais tapusio klubo. Visa tai nutinka jau per pirmąsias dešimt filmo minučių – todėl, tai, kas nutiks vėliau bus labiausiai įtempta kino valanda šį pavasarį.

Naujausias FIPRESCI premijos laureato amerikiečių režisieriaus Jeremy’io Saulniero filmas „Žaliasis kambarys“ pernai buvo pristatytas Kanų kino festivalio programoje „Dvi režisierių savaitės“ ir sulaukė gausybės kino kritikų bei žiūrovų liaupsių.

Filme vaidina trijų „Auksinių gaublių“ nominantas Patrickas Stewartas ir sparčiai Holivude populiarėjantys aktoriai Antonis Yelchis, Imogen Poots ir kiti.

Filmas, kuriame kruvinos smurto scenos gausiai gardinamos ironiškai šmaikščiomis situacijomis patiks ne tik siaubo ar trilerių, bet ir juodųjų komedijų gerbėjams. Įtampos, išgyvenimo dramos ir nesusipratimų kupinas filmas Lietuvos kino teatruose jau nuo gegužės 6 d.

Lietuvos kino teatruose filmas startuoja nuo gegužės 6 dienos.

Filmo „Žaliasis kambarys“ anonsas: 

Taip pat skaitykite

„Lemon Joy“ atlieka „Willkommen“ M.A.M.A. apdovanojimu metu (Dainiaus Čėplos nuotr.).

„LEMON JOY“ PRISTATO TITULINĘ ALBUMO IR KONCERTŲ TURO DAINĄ

Praėjusių metų pabaigoje su nauju albumu sugrįžusi grupė „Lemon Joy“ išleido naują radijo singlą — ...