Trečiadienis , 30 rugsėjo 2020
Pagrindinis / Gyvenimas / Paskolos internetu ir darbo sutartis –kuo tai susiję?

Paskolos internetu ir darbo sutartis –kuo tai susiję?

paskola su bloga kredito istorija
Nuotrauka: https://pixabay.com/en/the-last-shirt-dollar-bill-20-euro-1510597/

Prireikus nedidelės pinigų sumos kreipiamasi į greitųjų paskolų internetu teikėjus. Dažniausiai sprendimas imti paskolą būna spontaniškas, išprovokuotas tam tikros situacijos „čia ir dabar“. T.y. paskolos neplanuojamos ir joms pasiruošti neįmanoma. Tačiau jei turėtume galimybę planuoti, turėtume atkreipti dėmesį į darbą, darbo sutartį ir pajamas – visa tai lemia kokią paskolą ir kokiomis sąlygomis gausime.

Paskolos išduodamos dirbantiems žmonėms

Pagal atsakingo skolinimosi principus, paskolos išduodamos pilnamečiams, dirbantiems asmenims. Paskolos paraiškos pateikimo metu turite būti išdirbę ne mažiau 6 mėnesius paskutinėje darbo vietoje ir vis dar dirbantis. Tuo tarpu, jei paraiškos pateikimo dieną jau nedirbate, nesvarbu, kiek metų išdirbote prieš tai, paskola gali būti nesuteikta. Paskolos nedirbantiems nėra suteikiamos. Kaskart teikiant paskolą, įmonė vertina žmogaus galimybes gražinti pinigus. O gaunant 0 € per mėn pajamas, papildomų finansinių įsipareigojimų įvykdyti nelabai įmanoma.

Lengviau gauti paskolą dirbant Lietuvoje

Nors teoriškai paskolą gauti gali ir emigrantai dirbantys užsienyje, tačiau praktiškai tai daug sudėtingiau. Ypač jei pajamos gaunamos ne eurais, o kita valiuta. Dėl skirtingų mokestinių sistemų, paskolų išdavimo įmonėms sunku gauti informaciją, ar žmogus gauna pastovias pajamas ir kokias bei paskaičiuoti realias galimybes žmogui gražinti paskolą. Tad tiems, kurie dirba Lietuvoje, paskolą gauti daug lengviau.

Darbo sutartis prieš individualią veiklą

Nors smulkus verslas skatinamas Lietuvoje, tačiau daugelyje sričių galima matyti tam tikrą diskriminaciją dirbančiųjų pagal individualią veiklos pažymą ar verslo liudijimą, atžvilgiu. Kadangi dirbantys savarankiškai pajamų deklaracijas pateikia kartą per metus ir jų pajamos nelaikomos nuolatinėmis, paskolų išdavimo įstaigos nemato pakankamai finansinės informacijos leidžiančios spręsti ar žmogui galima išduoti paskolą. Tad dirbant savarankiškai gali tekti pateikti papildomų duomenų, dokumentų, norint gauti net ir nedidelę paskolos sumą.

Svarstantys apie didesnį pirkinį ar planuojantys pokyčius, kuriems bus reikalingi papildomi pinigai, turėtų atkreipti dėmesį į darbo situaciją. Nesvarbu ar norėsite imti greitąjį kreditą ar vartojamąją paskolą. Prieš imant paskolą nekeiskite darbo, pasistenkite dirbti papildomai, kad paskutinių mėnesių prieš paskolą atlyginimas būtų didesnis – smulkmenos, bet padeda.

Taip pat skaitykite

Saulės elektrinių įrengimas

Šiandien bet kuris žmogus turintis bent kiek didesnį stogo plotą ar laisvos vietos sklype gai ...