Šeštadienis , 28 gegužės 2022
Pagrindinis / Verslas / Patogus vietinių ir tarptautinių siuntų sekimas

Patogus vietinių ir tarptautinių siuntų sekimas

Vis dažniau jums prireikia pasinaudoti vietinių ir tarptautinių siuntų siuntimo paslaugomis? Tačiau didelė skirtingų logistikos paslaugų teikėjų pasiūla jums dažnai sukelia daugybę klausimų ir apsunkina palankiausio varianto paieškas? Tuomet turėtumėte pasinaudoti tokiomis paslaugomis kaip „Siųsk24“, galinčiomis palengvinti kurjerių paiešką ir padedančiomis pasirinkti kainos atžvilgiu palankiausią pasiūlymą.

Kodėl naudinga pasinaudoti „Siųsk24“ paslaugomis?

Norint lengviau pasirinkti kurjerius pastarųjų paslaugų pagalba tereikia žinoti savo norimos išsiųsti siuntos duomenis. Suvedus tokius duomenimis akimirksniu pateikiama informacija apie skirtingų kurjerių teikiamas siuntų gabenimo paslaugas. Tokiu atveju vartotojas gali pasirinkti, kokiu būdu jis norės siųsti savo siuntas – „ECONOMY“ ar „EXPRESS“ būdu. Siuntų pristatymas yra galimas daugiau nei į 190 pasaulio šalių! Todėl pasirinkimas neabejotinai pranoksta net ir išrankiausių vartotojų poreikius.

Norint, kad siunta būtų pristatyta kaip įmanoma greičiau, galima rinktis „EXPRESS“ siuntų pristatymo paslaugą, kurios pasirinkimo atveju didžiojoje dalyje ES šalių siunta yra pristatoma jau kitą darbo dieną arba netgi greičiau nei per 24 val. Tuo tarpu, jei siunta turi būti pristatyta į kitas pasaulio šalis, „EXPRESS“ siuntų gabenimo atveju siuntimas užtrunka apytiksliai 2-3 darbo dienas.

Kiekviena siunta yra apdrausta ir siunčiama vadovaujantis visais aukščiausiais šiuolaikiniais standartais. O visų svarbiausia, kad kiekvienam vartotojui yra prieinama ir siuntų paieška bei jų sekimas.

Siuntų paieška ir sekimas

Šiandien logistikos paslaugos yra neįsivaizduojamos be galimybės vartotojams visuomet žinoti, kur yra kurjeriams perduotos siuntos. Siuntų paieška ir sekimas užtikrina, kad bet kuriuo paros metu būtų galima žinoti, kurioje vietoje yra siunta, tokiu būdu preliminariai numatant ir jos pristatymo laiką. Siuntų paieška ir siuntų sekimas yra labai praktiškas sprendimas tiek siuntas siunčiant Lietuvoje, tiek ir į užsienio šalis.

Siuntų paiešką ir siuntų sekimą vartotojai gali atlikti apsilankę „Siųsk24“ platformoje ir pasitelkę unikalų jiems suteiktą siuntos sekimo numerį. Tai yra labai patogu ir tuo atveju, jei būsimas siuntos gavėjas nori žinoti, kada bus pristatyta siunta. Visa tai užtikrina, kad tiek vietinių, tiek ir tarptautinių siuntų siuntimas būtų ne tik labai greitas, tačiau ir ypač saugus bei patikimas.

Taip pat skaitykite

Kiek kainuoja kremavimo paslaugos?

Toks klausimas gali iškilti praktiškai kiekvienam susidūrus su artimo žmogaus mirtimi. Tuo labiau, kad toks ...