Sekmadienis , 19 gegužės 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Plaukų dažai: kaip išsirinkti geriausius?

Plaukų dažai: kaip išsirinkti geriausius?

Plaukų dažymas gali arba pradžiuginti rezultatu, arba nuvilti. Daugelis moterų pastebi, kad dažant plaukus namuose, dažniausiai nepavyksta išgauti tokios spalvos, kurią suteikia dažymas grožio salone. Dažniausia taip yra dėl netinkamai pasirenkamų priemonių ir daromų klaidų. Kokie plaukų dažai yra geriausi dažant plaukus namuose ar grožio salone?

Atsakingai rinkitės spalvą

Jeigu norite, kad dažyti plaukai atrodytų taip, kaip įsivaizduojate, atsakingai planuokite dažymą ir spalvos keitimą. Kiekvienas profesionalas patars, kad pereiti prie vienos spalvos prie kitos reikia labai atsargiai, lėtai ir tam tikrais etapais. Pavyzdžiui, nereikėtų tikėtis, kad per vieną dažymą galima pakeisti plaukų spalvą iš labai šviesių į visiškai tamsius ir atvirkščiai. Tam reikalingas plaukų spalvos keitimas, kuris užtrunka ilgai. Todėl renkantis plaukų dažus, žinokite, kokią spalvą reikia rinktis. Net jeigu ir labai norisi pasikeisti kardinaliai, nereikėtų per daug eksperimentuoti, nes rezultatas gali nenudžiuginti, o tuomet plaukus reikės dažyti vėl, kad bent kiek pavyktų ištaisyti klaidą.

Pasitikėkite žinomais gamintojais

Jeigu norite būti tikri, kad plaukų dažai yra kokybiški, nesukels alergijos ir nesugadins plauko, atsakingai rinkitės dažus ir geriausiai daug dėmesio skirti gamintojui. Rinkdamiesi patikimą gamintoją, nerizikuojate įsigyti nekokybiškų priemonių. Žinomi gamintojai kuria produktus pagal aukščiausius kokybės standartus, produktus tinkamai išbando ir tik tuomet pristato rinkai.

Pavyzdžiui, rinkoje labai vertinami italų gamintojų plaukų dažai KAARAL, kurie kuriami įvairių tipų plaukams. Šio prekės ženklo pasiūloje rasite labai platų dažų pasirinkimą. Tai daugelyje šalių vertinama profesionali plaukų kosmetika. Todėl galima rinktis ne tik iš spalvų, bet ir iš skirtingų dažų. Vieni jų yra beamoniakiai, kiti su šilko elementais.

Vien dažų – nepakaks

Jeigu galvojate apie tai, kaip namų sąlygomis pakeisti spalvą, atminkite, kad vin plaukų dažų tam neužteks. Reikia pasirūpinti ir kitomis reikalingomis priemonėmis. Tai reiškia, jog labai svarbu pasirinkti ne tik dažus, bet ir prie tos pačios spalvos tinkamą tonatorių, taip pat priemones, užtikrinančias, kad plaukų dažai tolygiai pasiskirstytų ant plaukų. O po dažymo labai svarbu naudoti dažytiems plaukams skirtas priemones, jeigu norite, kad spalva ilgiau laikytųsi ir atrodytų ryškiai.

Jeigu nežinote, kokius produktus galima derinti tarpusavyje, visuomet galite pasikonsultuoti pas pardavėją. Profesionalios kosmetikos pardavėjai noriai patars ir padės išsirinkti Jums labiausiai tinkamus plaukų dažus.

Taip pat skaitykite

Dažniausiai užduodami klausimai apie prezervatyvus

Ar tikrai prezervatyvai yra pati geriausia apsaugos priemonė sekso metu? Taip. Kodėl? Nes jie ne ...