Ketvirtadienis , 28 spalio 2021
Pagrindinis / Gyvenimas / Pragaištinga sekso industrija iš arčiau

Pragaištinga sekso industrija iš arčiau

Šių metų rugpjūčio 31 dieną (pirmadienį) 15.00 valandą G. Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos konferencijų salėje – vieša paskaita-diskusija „Prostitucija iš arčiau“. Jau 14 metų Lietuvos Caritas vykdo pagalbos prostitucijoje išnaudotiems žmonėms programą ir mato pragaištingą sekso industrijos poveikį.

sekso industrijaRenginį ves Lietuvos Caritas programos „Pagalba prostitucijos ir prekybos žmonėmis aukoms“ vadovė Kristina Mišinienė. Susitikime sužinosime apie šio reiškinio paplitimą Lietuvoje, kas ir kaip įtraukiamas į prostituciją, kas pelnosi iš sekso industrijos, kaip padėti iš jos ištrūkti. Taip pat žiūrėsime Lietuvos Caritas sukurtą filmuką „Žaidėjai“ (5 min.).

„Šiandien apie vaikų, moterų, vyrų prostituciją mūsų šalyje žinome iš „karštų“ skelbimų dienraščiuose, pažinčių svetainėse, rėkte rėkiančių apie greitą malonumą be jokio įsipareigojimo. Bet ar tikrai prostitucija yra tiktai piniginis sandoris, kuriame abi pusės lieka patenkintos? Galbūt šiandien bausdami „paslaugų“ pardavėjus, mes juos tik stumiame į dar didesnę atskirtį ir neviltį? Kita problema – kodėl mūsų pareigūnai, taip mielai „bauduodami“ šias moteris, staiga tampa bejėgiai prieš jų klientus?“, klausia Kristina Mišinienė.

Programos „Pagalba prostitucijos ir prekybos žmonėmis aukoms“ darbuotojai nuolat tiesia pagalbos ranką nukentėjusiems Lietuvoje ir už jos ribų nuo seksualinės prievartos ar įvairių prekybos žmonėmis formų: prostitucijos, prievartinio darbo, išnaudojimo nusikalstamoms veikoms, fiktyvių santuokų, elgetavimo.

SOS pagalbos skambutis (visą parą) telefonu – 8679-61617.

Kviečiame!

Taip pat skaitykite

5 sveikatingumo ir svorio metimo principai

Svorio metimas nėra tinkamas visiems. Norint būti sėkmingam, svarbu rasti jums tinkantį planą, kuris derėtų ...