Penktadienis , 5 birželio 2020
Pagrindinis / Gyvenimas / Puoselėjantiems odą reikalingas kūno šveitiklis: kaip jį pasirinkti?

Puoselėjantiems odą reikalingas kūno šveitiklis: kaip jį pasirinkti?

 kuno sveitiklis

Nesvarbu, koks metų laikas bebūtų, privalome tinkamai pasirūpinti savo oda. Vien drėkinti ją kremu ar losjonu nepakanka – jei norite, kad oda būtų švaresnė ir labiau pamaitinta, jūsų vonios spintelėje turėtų atsirasti ir kūno šveitiklis. Jis pašalina negyvas odos ląsteles, o nušveista ir švari oda geriau pasisavina naudingąsias kosmetikos priemonių savybes. Be to, tokia oda yra stangresnė, lygesnė, kūno šveitklis tinkamai stimuliuoja mūsų kraujo apytaką.

Jei norite įsigyti šią priemonę, tačiau svarstote, koks yra geriausias kūno šveitiklis, siūlome pasinaudoti keletu patarimų, padėsiančių pasirinkti jums naudingą priemonę.

Kūno šveitiklis: kaip naudoti?

Prieš renkantis kūno šveitiklį, svarbu žinoti, kaip jį tinkamai naudoti. Sausą ir normalią odą reikėtų valyti 1–2 kartus, o riebią ir mišrią – 2–3 kartus per savaitę. Jei turite itin ploną ir jautrią odą, šveitiklį rekomenduojame naudoti kartą per 2 savaites. Riebiai arba mišriai odai tinka kūno šveitkiklis su mikrogranulėmis, normaliai odai vertėtų rinktis švelnesnius šveitiklius, o jautriai ir dehidratuotai odai, kuri linkusi sausėti, tinkamiausias drėkinamųjų savybių turintis kūno šveitiklis.

Kur ieškoti?

Kūno šveitiklių galite įsigyti įvairiose vaistinėse ar kosmetikos bei kūno priežiūros prekių parduotuvėse. Itin didelį bei platų pasirinkimą turi „Eurokos“ parduotuvės. Jei jus domina kūno šveitklis „Eurokos“ tinklo parduotuvėse, galite drąsiai prašyti konsultantų pagalbos, kurie pagal jūsų odos tipą ir poreikius artinks tinkamiausius gaminius. Jų taip pat galite ieškoti ir internetinėje „Eurokos“ parduotuvėje, kur skiltyje kūno šveitiklis atsiliepimai rasite labiausiai rekomenduojamas prekes. Reikiamų prekių čia ras ir vyriškosios lyties atstovai, besirūpinantys savo oda – juos atsifiltruosite pagal raktinius žodžius kūno šveitiklis vyrams.

Kūno šveitiklis namuose

Odai naudingų ir natūralių kūno šveitklių galite pasigaminti ir namuose. Tai gali būti kūno šveitiklis su kava, kūni šveitiklis su jūros druska ar iš kitų, šveičiamųjų savybių turinčių medžiagų pagamintos priemonės. Galite drąsiai maišyti cukrų, įvairius drėkinamuosius aliejus ar net avižų dribsius. Begalę informacijos kaip pasigaminti kūno šveitklį patiems rasite internete.

 

 

Taip pat skaitykite

Kaip užauginti leliją su dideliais žiedais?

Apdainuotos lelijos – mūsų gėlynų puošmena, tik kaip jas auginti, kad vešėtų žiedai, o ne ...