Sekmadienis , 19 gegužės 2024
Pagrindinis / Verslas / Reklamos priemonė, kuri tampa palankesnė aplinkai

Reklamos priemonė, kuri tampa palankesnė aplinkai

Mūsų komandai yra itin svarbu tvarumas, aplinkos apsauga, ekologija. Būtent dėl to pasirinkome atsižvelgti į atliktus pirminio mūsų sukurto gaminio poveikio aplinkai tyrimo rezultatus. Įvertinę juos supratome, kad galime patobulinti savo kuriamą produkciją taip, kad ji būtų dar tvaresnė, ekologiškesnė ir draugiškesnė aplinkai. Tad ėmėmės naujų gaminių dizaino kūrimo.

Šiandien norime pakviesti Jus kartu su mumis prisidėti prie saugesnės ir švaresnės aplinkos kūrimo, tad, jeigu kaip tik svarstote pasinaudoti reklaminiu stendu kaip būdu reklamuoti Jūsų veiklą, produktą ar paslaugą, norime pakviesti rinktis mus – gamintojus, kuriems itin svarbu aplinka, kuri mus supa, ir pasaulis, kuriame gyvename.

Siūlome Jums ekologiškesnį reklaminį stendą, sukurtą perprojektavus jį taip, kad būtų sumažintas nenaudingo ploto medžiagų kiekis, taip pat taip, kad būtų sumažintas medžiagų kiekis optimizuojant gaminio konstrukciją. Patobulinę ir sukūrę tvaresnį reklaminį stendą suprojektavome jį taip, kad skirtingos naudojamos medžiagos būtų lengvai atskiriamos, rūšiuojamos, perdirbamos. Taip pat priėmėme sprendimą liuminescencines lempas pakeisti kur kas taupesniais LED šviesos diodais.

Įprastai gaminant reklaminius stendus į aplinką patenka daug anglies dvideginio dujų, taip pat toksiškų medžiagų, cheminių medžiagų. Negana to, sunaudojama daug plastiko, surenkamas didelis kiekis atliekų, sunaudojama daug energijos.

Siekdami skatinti tvarumą ir sukūrėme ekologiškesnį ir tvaresnį reklaminį stendą, sumažinome nereikalingas gamybines žaliavas, o kartu ir gamybinių atliekų kiekį, taip pat sukūrėme tokį reklaminį stendą, kuris pasižymi aplinkosauginio veiksmingumo gerinimu. Šis mūsų produktas – tvaresnis reklaminis stendas – šiandien yra kur kas palankesnė aplinkai reklamos priemonė, kuri buvo pasiekta pakeitus reklaminio stendo technines specifikacijas ir pritaikius ekologinį reklaminio stendo projektavimą. Šis stendas – tai inovatyvus sprendimas, kuriuo siekiama kovoti su aplinkos užterštumu. Kurdami aplinkai draugišką produktą prisidedame prie žiedinės ekonomikos ir skatiname ją, tad rinkdamiesi būtent šį aplinkai draugiškesnį reklaminį stendą Jūs taip pat turite galimybę palaikyti žiedinę ekonomiką.

Dar vienas svarbus aspektas, kurio buvo pasiekta pakeitus gamybos technologiją, tai anglies dioksido dujų kiekio sumažėjimas. Tyrėjai teigia, kad būtent šių aplinkai kenksmingų dujų emisijos sukelia vandenyno rūgštėjimo problemą, tad džiaugiamės galėdami bent dalele savo darbo prisidėti prie šio rūgštėjimo stabdymo.

Tad, jeigu ieškote tvaresnio ir aplinkai draugiškesnio būdo, o kartu palaikyti žiedinę ekonomiką bei prisidėti prie aplinkos užterštumo mažinimo, kviečiame tai daryti kartu – rinkitės Dizrega gaminamus ekologiškesnius reklaminius stendus!

Taip pat skaitykite

Kodėl tinkamas dizainas gali padėti vizitinėms kortelėms?

Per gyvenimą gauname šimtus vizitinių kortelių, tačiau daugumą, net nesusimąstę, iš jų pametame ar net ...