Pirmadienis , 11 gruodžio 2023
Pagrindinis / Verslas / Rinkimės ekologiškesnę tūrinę reklamą

Rinkimės ekologiškesnę tūrinę reklamą

Tūrinė reklama yra efektyvi reklamos forma, kuri patraukia klientų dėmesį. Tačiau šios reklamos gamyba taip pat, kaip ir daugumos kitų tūrinių gaminių, neapsieina nesukeldama žalingo poveikio aplinkai. Todėl mes, Ric Creative, pasirinkome būti ta įmone, kuri žengs žingsnį iš šio užburto rato ir ieškos būdų sukurti tvaresnę, ekologiškesnę ir aplinkai draugiškesnę tūrinę reklamą.

Iš esmės taip ir padarėme: sukūrę pirminį gaminį, atlikome jo poveikio aplinkai tyrimus, išanalizavome gautus rezultatus, pasirinktas projektavimo strategijas, taip pat ieškojome įvairių alternatyvų, jas atskirai vertinome bei reitingavome. Galiausiai pasirinkome tokius sprendimus, kurie, mūsų, Ric Creative, nuomone buvo tvariausi ir padėsiantys mums sukurti ekologiškiausią gaminį. Pirmasis sprendimas buvo pakeisti gaminių gamybos technologiją į 3D spausdinimą, taip pat atitinkamai keičiant putų polistirolo žaliavą 3D spausdinimui tinkančiu polimeru. Kitas sprendimas, kurį nusprendėme priimti, buvo cheminių medžiagų gamybiniams procesams sunaudojamo kiekio mažinimas atsisakant epoksidinės dervos. Galiausiai priėmėme sprendimą pakeisti įprastai tūrinių reklamų gamybai naudojamus dažus ekologiškesniais ir aplinkai palankesniais.

Priėmę sprendimą atlikti jau aptartus patobulinimus pastebėjome, kad sunaudojama mažiau plastiko, mažiau cheminių medžiagų, taip pat sumažinamas anglies dioksido pėdsakas, kuris laikomas pagrindine vandenyno rūgštėjimo problemos priežastimi. Mes sumažinome nereikalingas žaliavas, sumažinome energijos sąnaudas, taip pat pakeitėme tūrinės reklamos technines specifikacijas bei pritaikėme tūrinės reklamos ekologinį projektavimą – šie sprendimai mums ir leido sukurti kur kas ekologiškesnį gaminį, kurį dabar galime pasiūlyti išbandyti ir Jums.

Taigi, pristatome Jums Ric Creative sukurtą tūrinę reklamą, gerinančią aplinkosauginį veiksmingumą. Mes palaikome ir skatiname žiedinę ekonomiką, tad rinkdamiesi mūsų kuriamas tūrines reklamas ir Jūs turėsite galimybę prisidėti prie šiandien taip aktualios žiedinės ekonomikos skatinimo. Mes jau dabar esame sumažinę sunaudojamo plastiko kiekį, dėl jau dabar atliktų pokyčių į aplinką išskiriama mažiau kenksmingų anglies dioksido dujų, taip pat jau po šių atliktų patobulinimų sunaudojama mažiau cheminių medžiagų, stebimas sumažėjęs toksiškumas aplinkai, aplinkos rūgštėjimas bei sumažėjusios energijos sąnaudos. Mes tvarumo siekiame kiekviename žingsnyje, tad sieksime, kad mūsų produktai ir toliau būtų vis tvaresni, vis ekologiškesni.

Ric Creative rūpi aplinkos apsauga ir pasaulis, kuriame gyvename, tad mes ėmėmės veiksmų ir atlikome patobulinimų, leidusius sukurti ne mažiau funkcionalų gaminį, tačiau kur kas ekologiškesnį gaminį. Jus kviečiame jungtis prie mūsų šioje tvarumo kelionėje ir mažinti aplinkos užterštumą kartu!

Taip pat skaitykite

Automobilių stiklų remontas: kaip užtikrinamas saugumas?

Automobilių stiklai neabejotinai yra viena iš svarbiausių automobilio dalių, turinčių įtakos tiek vairuotojo matomumui, tiek ...