Sekmadienis , 21 balandžio 2024
Pagrindinis / Verslas / Rinkimės ekologiškesnius sprendimus – mažiau teršiantys manekenai

Rinkimės ekologiškesnius sprendimus – mažiau teršiantys manekenai

Šiandien vargiai besutiksite verslą, besiverčiantį mados pramone, kuris neturėtų manekenų. Lygiai taip pat vargiai pamatysite parduotuvę, demonstruojančią naujas kolekcijas, drabužius, aksesuarus, kuri neturėtų manekenų. Labai dažnai visa tai, kas demonstruojama parduotuvių vitrinose, yra būtent demonstruojama ant manekenų. Visgi, labai lengva apsigauti ir dėmesį nukreipti tik į spalvingus drabužius ar įdomiu dizainu išsiskiriančius aksesuarus. Mados pramonė – tai viena tų erdvių, kurios kūrimas sukelia didelį neigiamą poveikį aplinkai. Manekenai – tik viena dalis to, ką galima pakeisti, siekiant atsakingiau kurti šią pramonę. Mes, Ric Creative, kaip manekenų, tiekiamų parduotuvių vitrinoms ir kitoms vietoms, kur demonstruojami drabužiai bei aksesuarai, gamintojai jaučiame atsakomybę savo gamybinius procesus koreguoti. Pasaulio sveikata šiuo metu priklauso nuo mūsų, tad jeigu mes nesiimsime jokių veiksmų, vargu, ar ilgai mus sveikus pasaulis nešios.

Siekdami sukurti kuo tvaresnius produktus, ėmėme ieškoti tvaresnių alternatyvų. Kai pagaminome pirmąjį gaminį, atlikome to gaminio poveikio aplinkai vertinimo tyrimą, rezultatus analizavome, dėl jų tarėmės, ieškojome alternatyvų gamybiniams procesams.

Šiandien Jums pristatome naujai sukurtus ekologiškesnius manekenus, kurie jau dabar yra žingsnis į priekį, kuriant tvaresnį kelią į mados pramonę. Mūsų pagaminti manekenai yra pagaminti iš aplinkai draugiškų medžiagų, jų gamyba sukelia mažesnį neigiamą poveikį aplinkai negu pirminio gaminio gamyba, taip pat gamindami šiuos atnaujintus manekenus naudojame ekologiškesnius dažus. Šis naujas dizainas leidžia mums gaminti naudojant mažesnį kiekį plastiko. Negana to, dėl atliktų gamybinių specifikacijų patobulinimo į aplinką yra išskiriama mažiau kenksmingo ir vandenynų rūgštėjimo problemą sukeliančio anglies dioksido. Tai ne vienintelė kenksminga medžiaga, kurios patekimas į aplinką buvo apribotas – sumažinome ir kitų cheminių bei toksiškų medžiagų naudojimą gamybinių procesų metu bei jų išskyrimą į aplinką. Dėl šių patobulinimų galime stebėti sumažėjusį gamybinių atliekų kiekį, sumažėjusį aplinkos rūgštingumą, aplinkos toksiškumą bei bendrą sumažėjusį neigiamą poveikį aplinkai.

Siekdami sumažinti gamybinių procesų metu sukeliamą neigiamą poveikį aplinkai, rinkomės po žingsnelį pakeisti savo įprastus gaminimo žingsnius. Tikime, kad vienas svarbesnių tokių žingsnių – įprastų dažų pakeitimas ekologiškesniais. Negana to, kad gamybiniai procesai yra aplinkai draugiškesni, pats manekenas taip pat mažiau kenkia aplinkai bei žmogaus sveikatai.

Šiandien viskas priklauso nuo mūsų ir Jūsų – nuo mūsų visų, nuo mūsų pasirinkimų ir sprendimų. Mes jau pakeitėme gamybą ir ketiname vis ieškoti tvaresnių gamybos būdų, tačiau ir Jūsų atsakomybė yra išsirinkti patikimą tiekėją. Kviečiame rinktis mus ir kartu mažinti aplinkos užterštumą!

Taip pat skaitykite

Darbo vietos komforto ir produktyvumo didinimas: oro kondicionierių privalumai biurams

Dinamiškoje ir sparčiai besikeičiančioje šiuolaikinių darbo vietų aplinkoje komfortiškos ir palankios atmosferos palaikymas yra labai ...