Sekmadienis , 29 lapkričio 2020
Pagrindinis / Kinas / Ryanas Reynoldsas grįžta į kino ekranus su filmu „Self/less“

Ryanas Reynoldsas grįžta į kino ekranus su filmu „Self/less“

Mintys apie amžiną gyvenimą žmoniją kamuoja nuo seniausių laikų. Medicinai nuolat tobulėjant, žmogaus gyvenimo trukmė yra stipriai pailgėjusi, tačiau mes vis dar esame mirtingi. Tačiau galbūt mes kažko nežinome? Galbūt kažkur slaptose laboratorijose dirbantys mokslininkai jau išrado būdą, kaip žmogui tapti nemirtingam? Tokius klausimus kelia liepos 31-ąją į kinus įžengsiantis fantastinis trileris „Self/less“, kuriame pagrindinius vaidmenis atlieka moterų numylėtinis Ryanas Reynoldsas ir kino grandas Benas Kingsley.

Ryanas Reynoldsas filme „Self/less“
Ryanas Reynoldsas filme „Self/less“

Režisieriaus Tarsem Singh vizitine kortele tapę efektingi vaizdiniai neaplenkė ir filmo „Self/less“, įvilkto į stilingus ir fantastikos prieskoniu alsuojančius marškinėlius. Pats režisierius tikina, jog filmo keliami klausimai ateityje gali virsti tikrų tikriausia realybe, o nemirtingumas tėra laiko klausimas. „Esu beveik tikras, jog tai, apie ką kalba „Self/less“, realiame gyvenime išgirsime maždaug po keliasdešimties metų“, – tikina režisierius, tvirtinantis, jog nei už ką nesutiktų gyventi amžinai – „Tokia galimybė sunaikintų žmonių gebėjimą džiaugtis kiekviena akimirka – mes tiesiog nustotume branginti jas, žinodami, jog prieš mūsų akis – begalybė jų“, – įsitikinęs T. Singh.

Filmo „Self/less“ centre atsidūręs aristokratas ir verslininkas Deimjenas (akt. Ben Kingsley) serga paskutinės stadijos vėžiu. Jo išgelbėti medicina jau nebegali, tačiau vyras sužino apie kitą galimybę: perkelti savo sąmonę į jauną kūną ir taip atgimti. Kadangi pinigai – ne problema, Deimjenas nedvejodamas pasinaudoja galimybe tapti nemirtingu.

Deja, naujasis Deimjeno kūnas (aktorius Ryan Reynolds) pamažu ima „prisiminti“ ankstesnį savo gyvenimą. Mirtį apgauti bandęs aristokratas suvokia, kad amžinojo gyvenimo kaina yra didesnė nei atrodė iš pradžių… Tačiau ar įmanoma rasti kelią atgal ir ištaisyti padarytą žalą? Visi atsakymai filme „Self/less“ jau nuo liepos 31 dienos.

Filmo treileris: 

 

Prior Entertainment informacija ir nuotraukos.

Taip pat skaitykite

„Trys didvyriai ir Jūrų caras“

„Trys didvyriai ir Jūrų caras“ – pirmąkart didžiuosiuose ekranuose!

Neįtikėtiną populiarumą įvairiose šalyse pasiekusi animacija su rusų pasakų personažais pasieks ir Lietuvos kino teatrus. ...