Ketvirtadienis , 20 vasario 2020
Pagrindinis / Gyvenimas / Sidabriniai auskarai ir jų privalumai

Sidabriniai auskarai ir jų privalumai

auskarai 

Sidabras – itin populiarus ir moterų pamėgtas metalas. Jis pasižymi gaivališkumu, subtiliu spindesiu ir akiai maloniu, dažnai aplinkoje sutinkamu atspalviu, kuris natūraliai įsilieja į mūsų būtį ir išryškina dailiausius bruožus. Jei masyvesnius papuošalus mėgsta ne kiekviena dailiosios lyties atstovė, sidabriniai auskarai pavergia net ir skeptiškiausiai nusiteikusiųjų širdis. Be to, kad atrodo itin dailiai ir puikiai papildo bet kokį įvaizdį, sidabriniai papuošalai turi begalę privalumų, kurie tik dar kartą įrodo, kodėl šis metalas yra vienas dažniausiai naudojamų papuošalų gamyboje. Sidabro privalumus atskleidžia internetinės papuošalų parduotuvės www.silvera.lt specialistai.

Dera prie visko

Sidabriniai auskarai ir kiti sidabriniai papuošalai dera prie visko. Jei auksas kartais gali atrodyti kiek neskoningai arba savo spalva pernelyg išsiskirti iš pasirinkto drabužių derinio, rinkdamiesi sidabrą su šia problema nesusidursite. Nesvarbu, ar dievinate sportinį, laisvalaikio stilių, ar esate avangardiško įvaizdžio gerbėja, savo turimus sidabro papuošalus pritaikysite pačiais įvairiausiais būdais ir įvairiausiomis progomis.

Kaina

Sidabriniai auskarai yra kur kas pigesni už pagamintus iš aukso. Nepaisant to, jie yra ilgaamžiai ir tokiais auskarais džiaugsitės ne ką trumpiau nei auksiniais. Svarbiausia tinkamai pasirūpinti jų priežiūra ir jie išlaikys savo estetinę vertę bei atrodys tarsi nauji. Taip pat siūlome nepamiršti, kad piniginė sidabro vertė, kaip ir aukso, bėgant laikui nemažėja, todėl jie gali būti puiki investicija.

Patvarumas

Sidabras yra kiek kietesnis už auksą, todėl ne taip smarkiai braižosi. Dėl šios jo savybės, papuošalais galėsite džiaugtis nesibaimindami, kad bet koks stipresnis sąlytis su kitais daiktais juos gali sugadinti.

Priežiūra

Kaip ir auksiniai, sidabriniai auskarai bei kiti iš šios medžiagos pagaminti papuošalai nereikalauja didelės priežiūros. Pakanka juos periodiškai nuvalyti ir nublizginti.

Poveikis sveikatai

Jau šimtmečius manoma, kad sidabras gali būti naudingas mūsų sveikatai. Tikrojo sidabro papuošalai pasižymi antibakterinėmis savybėmis, manoma, kad juose esančios medžiagos gerina medžiagų apykaitą. Praktikoje  pastebėta, kad sidabro gaminiai pradeda juoduoti, kai susiduria su toksiškomis medžiagomis. Taigi, jie dar ir gali padėti išsivalyti nuo toksinių medžiagų.

Taip pat skaitykite

bagažas

Ką reikia žinoti apie rankinį bagažą?

Kas kažkiek laiko viena ar kita oro bendrovė vis atnaujina ar pakeičia rankinio bagažo sąlygas. ...