Sekmadienis , 19 gegužės 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Spintos stumdomomis durimis: kaip susiplanuoti spintos išdėstymą?

Spintos stumdomomis durimis: kaip susiplanuoti spintos išdėstymą?

Netvarka spintoje erzina daugelį žmonių. Kai drabužiai ir batai sudėti netvarkingai, atrodo, kad tos spintos net praverti nesinori. Tačiau ar žinojote, kad tinkamai išplanavę spintą, galite išvengti amžinos netvarkos? Ypač populiarios spintos stumdomomis durimis leidžia labai įvairiai įrengti spintos išplanavimas.

Tinkamas išdėstymas

    • Lengva pasiekti. Planuojant spintos stumdomomis durimis išdėstymą, reikia apgalvoti aukščius. Vidutiniam aukštyje, kurį lengva pasiekti ištiesus ranką, turėtų būti dažniausiai Jūsų nešiojami drabužiai, viršuje – rečiau ieškomi, o apačioje tokie, kuriuos lengva pasiekti. Taip pat svarbu pasirinkti tinkamus stalčių aukščius, kad juose tilptų pakankamai daiktų, bet ne per daug.

    • Tinkama vieta. Geriausia spintos išdėstymą planuoti taip, kad tam tikro tipo drabužiai būtų kartu. Taip bus lengviau juos sudėti. Tegul markinių lentynos būna planuojamos vienos šalia kitų, o netoliese atsiranda stalčius kaklaraiščiams. Tuo tarpu batus taip pat reikėtų laikyti visus vienoje vietoje.

    • Pakankamai vietos. Jeigu Jums reikalingi baldai Panevėžys ar kitame mieste, rinkitės tuos, kas gali pasiūlyti įvairius variantus. Ar žinojote, jog dažniausiai nedėvime tų drabužių, kurių, atsidarę spintą, nematome? Todėl planuojant spintą, geriausia numatyti vietas taip, kad užtektų visiems turimiems drabužiams.

Spintos organizavimas

Ne ką mažiau nei patogus spintos stumdomomis durimis išdėstymas, yra svarbu ir nuolatinis tvarkos palaikymas spintoje. Ar žinote, kaip organizuoti spintą, kad joje ilgiau išsilaikytų tvarka ir visuomet lengvai rastumėte tai, ko ieškote?

    • Retinkite. Mažai žmonių susimąsto, kad labai dažnai įvairiose namų erdvėse įsivyrauja netvarka ne todėl, kad Jūs esate netvarkingi, o todėl, kad ten yra per daug daiktų. Labai dažnai tai nutinka su spintomis. Jeigu norite, kad spintoje visada būtų tvarka, reguliariai peržiūrėkite jos turinį. Gali būti, kad sezonai ir metai keičiasi, o dalį spintos vis dar užima seni drabužiai, kurių jau kuris laikas nenešiojote. Todėl vienas geriausių būtų palaikyti tvarką – atsisakyti drabužių, kurie Jums nereikalingi, nelaikyti kažko ateičiai, ar „jeigu prireiks“.

    • Keiskite. Keičiasi sezonas, vadinasi laikas atnaujinti ir spintos stumdomomis durimis išdėstymą. Jeigu namuose turite ne vieną drabužių laikymo vietą, geriausia, jeigu spintoje, kurią naudojate kasdien, būtų šio sezono drabužiai. Keičiantis sezonui atnaujinkite spintą, kad joje matomi ir gerai pasiekiami drabužiai tiktų dabartiniam sezonui. Taip taip pat padės palaikyti tvarką.

    • Dėliokite. Tvarką spintoje palaikyti labai padeda įvairūs organizuokliai. Pavyzdžiui, dėžės batams, specialus organizatorius apatinių, kojinių, kaklaraiščių laikymui. Tokie sprendimai užtikrins, kad kiekvienas daiktas turėtų savo vietą.

Taip pat skaitykite

Dažniausiai užduodami klausimai apie prezervatyvus

Ar tikrai prezervatyvai yra pati geriausia apsaugos priemonė sekso metu? Taip. Kodėl? Nes jie ne ...