Antradienis , 5 liepos 2022
Pagrindinis / Verslas / Sulankstomas posėdžių arba konferencijų biuro stalas

Sulankstomas posėdžių arba konferencijų biuro stalas

mobilus sulankstomas posedziu stalas

Turite nedidelį biurą, dirbate kiekvienas savo kabinetuose, tačiau kartais tenka susiburti visiems ir posėdžiauti? Arba – priiminėti svečius? O gal – kartą per metus surengti nedidelę konferenciją? Tokie atvejai pakankamai reti, todėl neturite atskiros posėdžių salės ir kaskart tenka improvizuoti? O gal jūs organizuojate konferencijas bei mokymus kliento patalpose, kur dažnai prireikia stalo, pvz. dalyvių registracijai? Tokiais atvejais, puikus sprendimas yra mobilus sulankstomas posėdžių stalas.

Sulankstomas biuro stalas – lengvai pernešamas

Sulankstomas posėdžių arba konferencijų biuro stalas praverčia tais atvejais, kai reikia laikinų sprendimų ir kai tenka improvizuoti. Stalą lengvai galima įrengti ir pastatyti bet kur, kur tuo metu jo reikia. Ką reiškia „lengvai“? Tai reiškia, kad jums nereikės kelių žmonių baldų pernešimui iš vienos vietos į kitą – stalas yra mobilus, su ratukais, todėl jį perstumti į kitą patalpą ar kitą vietą yra nepaprastai lengva, o tam visiškai nereikia fizinės jėgos.

Su šiuo stalu, lengvai transformuosite erdves –  pastatę stalą, fojė ar koridorių paversite renginio dalyvių registracijos vieta, o posėdžių kabinetą, išnešę sulankstomus stalus iš konferencijų kambario, paversite kambarį idealia erdve furšetui, kur galima laisvai judėti, stabtelint pasišnekėti su vienu ar kitu asmeniu.

Sulankstomas biuro stalas – neužima daug vietos

Ką daryti su laikinai naudojamais baldais tuo metu, kai jie nereikalingi? Sulankstomas biuro stalas patogus tuo, kad neužima daug vietos. Tuo metu, kai stalas nenaudojamas, jį galima, taip pat be ypatingų fizinių pastangų, tiesiog „sulankstyti“ ir padėti nuošalioje vietoje, kur jis niekam netrukdys. Sulankstomas mobilus biuro arba konferencijų stalas ypatingas tuo, kad jį patogu ir naudoti, ir sandėliuoti tuo metu, kai jis yra nereikalingas.

Sulankstomas biuro stalas – pasirinkite dydį, formą ir spalvą

Sulankstomą mobilų biuro arba konferencijų stalą galima įsigyti įvairių skirtingų dydžių. Galimi stalo matmenys yra tokie – stalo ilgis nuo 1,2 m iki 1,8 m, stalo plotis nuo 0,65 m iki 0,8 m. Stalo aukštis yra 72 cm.

Rinkdamiesi sulankstomą mobilų biuro arba konferencijų stalą, įvertinkite savo ir savo organizacijos poreikius. Kokią aplinką norite sukurti savo renginiuose – neformalią ir jaukią, oficialią ir dalykinę, o gal neutralią? Pasirinkite atitinkamos spalvos stalą – galite rinktis juodą, baldą arba medienos (švelnios ąžuolo, intensyvesnės buko ar sodrios kriaušės spalvos).

Rinkdamiesi sulankstomą mobilų biuro ar konferencijų stalą, atsižvelkite ir į jo formą – galite rinktis taisyklingo stačiakampio formos arba švelnesnių linijų stalą užapvalintais kampais.

 

Taip pat skaitykite

Kiek kainuoja kremavimo paslaugos?

Toks klausimas gali iškilti praktiškai kiekvienam susidūrus su artimo žmogaus mirtimi. Tuo labiau, kad toks ...