Antradienis , 18 birželio 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Sužadėtuvių žiedai: pasirinkimas, kaina ir dydis

Sužadėtuvių žiedai: pasirinkimas, kaina ir dydis

Kokios sužadėtuvės be įspūdingo, spindinčio žiedo, kuriam ji tiesiog negalėtų pasakyti „ne“. Ruošiantis svarbiam žingsniui, kai prašysite savo mylimosios rankos, labai svarbu pasirinkti ir tinkamą žiedą, kuris tiesiog pakerėtų jos širdį. Sužadėtuvių žiedai gali būti labai įvairūs, tad prieš piršlybas reikėtų skirti laiko žiedo paieškoms ir pasirinkimui.

Koks žiedas turėtų būti?

Labai dažnai ruošdamiesi piršlyboms vyrai supranta, kad nė nežino, koks sužadėtuvių žiedas turėtų būti. Iš tiesų šiandien jau nėra kažkokio griežto standarto, tad ir žiedų pasirinkimas yra labai platus. Sužadėtuvių žiedas gali būti siauras, platus. Jis gali būti iš geltono ar balto aukso, o kai kam patinka ir sidabro gaminiai, skirti sužadėtuvėms.

Tačiau reikia nepamiršti, kad svarbiausias žiedo akcentas – brangakmenis. Jam reikėtų skirti daug dėmesio renkantis žiedą. Pagal taip, kaip akmuo yra įkomponuotas, skiriasi ir sužadėtuvių žiedų tipai. Galima rinktis žiedus su vienu akmeniu, galima pirkti trijų akmenų žiedus ar tokius, kuriuose yra daug mažų akmenukų. Akmenų pasirinkimas taip pat platus. Sužadėtuvių žiedai gaminami su briliantais, deimantais, safyrais, topazais ir kitais akmenimis. Pavyzdžiui, šiuo metu labai populiarūs sužadėtuvių žiedai su spalvotais akmenimis.

Nuo ko priklauso kaina?

Perkant sužadėtuvių žiedą, labai svarbu ne tik jo išvaizdą, bet ir kaina. Anksčiau buvo manoma, kad žiedas turi būti brangus, nes tai atskleidžia jaunikio pasiryžimą vesti ir garantavimą jaunajai, kad ši negyvens skurde. Šiandien tokios nuostatos keičiasi ir griežtų biudžeto ribų jau nėra. Tačiau naudinga žinoti, nuo ko priklauso žiedo kaina.

Dažniausiai kaina priklauso nuo to, koks yra žiedo svoris, taip pat ir nuo to, kokie akmenys yra naudojami žiedo gamyboje bei iš kokio metalo pagamintas žiedas. Svarbu ir gamybos technika. Pavyzdžiui, pastaruoju metu labai populiarėja sužadėtuvių žiedai, kuriuos kuria ir gamina dizaineriai. Tokie žiedai yra daug brangesni nei jau pagaminti žiedai, kuriuos galima įsigyti juvelyrinių dirbinių parduotuvėje.

Kokį dydį rinktis?

Svarbiausias klausimas, renkantis žiedą sužadėtuvėms – kaip pasirinkti tinkamą dydį. Čia reikės sugaišti šiek tiek laiko ir įdėti pastangų. Pabandykite iš anksto sužinoti mylimosios žiedo dydį. Pavyzdžiui, pamatavę turimą žiedą ar jos pirštą, kai ši miega. Taip pat svarbu sužinoti, ar reikia rinktis didesnį dydį. Juk sužadėtuvių žiedai nešiojami kiekvieną dieną daug metų. Tad pavyzdžiui, jeigu merginos rankos karštomis vasaros dienomis kiek pabrinksta, reikėtų rinktis didesnio dydžio žiedą, kurį ji galėtų nešioti visus metus be jokių nepatogumų.

Taip pat skaitykite

Pirties krosnelės. Kaip išsirinkti tinkamiausią?

Pirties krosnelės – prieš 15-20 metų Lietuvoje žmonių požiūris į pirtis ir jų krosneles buvo labai ...