Trečiadienis , 26 sausio 2022
Pagrindinis / Verslas / Tai suprasti verta: buhalterija neturi kelti galvos skausmo

Tai suprasti verta: buhalterija neturi kelti galvos skausmo

buhalterija

Kreipkitės į https://audita.lt/ ir įmonės buhalterija nekels galvos skausmo

Buhalterinės paslaugos – galvos skausmas įmonių vadovams. O kai vadovas per rūpesčius nebežino, kokia kryptimi turėtų būti vystomas verslas, situacija tampa įkyri ir personalui. Tada vietoj paprastos formulės „dukart du yra keturi“ atsiranda begalė neaiškių skaičių. Tačiau yra vienas BET. Ir jis skamba taip: buhalterija kelia galvos skausmą, BET tik tada, kai jai neskirta deramo dėmesio.

Koks būtų deramas dėmesys? Ogi pasamdyti specialistus, žinančius, kas per velniava yra visi tie apskaitos klausimai. Štai kas svarbiausia: puikūs buhalteriai padaro taip, kad buhalterijai nebetinka ką tik paminėtas apibūdinimas „velniava“. Viskas įgauna teigiamą atspalvį.

Patarimas paprastas ir kartu naudingas: kreipkitės į https://audita.lt/.

Nuo pradžių

Keista parašius porą pastraipų mestelti frazę „pradėkim nuo pradžių“ ir tarsi apibėgus pusę stadiono grįžti prie starto linijos. Bet kartais suvokiama, kad kažkas įmonėje ne taip, kažkur pridaryta klaidų, kažin kokių neaiškių klausimų lavina laukia savo eilės. Ir tada tenka apsigręžti, pakelti senų popierių krūvas, imtis nagrinėti įvairius dokumentus.

O kalbant visai paprastai, čia labai tiktų pasakymas, kurį pasitelkia mokytojai: neišmokus pamokų, vėliau tenka lopyti spragas. Jeigu įkūrėte įmonę ir jau kokį pusmetį esate vadovas, viskas puiku. Bet jeigu per tą laiką neskyrėte dėmesio nei buhalterijai, nei gerų šios srities specialistų paieškoms, tada žodį „puiku“ tenka nubraukti, nes… turėsite apsigręžti lyg tame stadione ir kaip nors pažaboti matematinį chaosą.

Jau artėja momentas, kai galėsite pasakyti, jog valdote stiprią, pelningą įmonę, tik staiga suvokiate, kad žengiant žingsnį į priekį teks žengti ir du atgal. Kad nereikėtų šitaip stabdyti, verta nuo pat pradžių skirti deramą dėmesį apskaitai ir kitiems su ja susijusiems procesams.

Žinoma, perskaičius pastarąsias mintis gali atrodyti, jog viskas itin sudėtinga. Tačiau taip nėra. Primename, kad verta kreiptis į https://audita.lt/, kur teikiamos paslaugos ne „dėl vaizdo“, o siekiant iš tikro išspręsti klausimus.

Viskas priklauso nuo požiūrio?

Nepamirškite, kas parašyta straipsnio, kurį dabar skaitote, antraštėje: buhalterija neturi kelti galvos skausmo. Šis teiginys yra tiesa.

Ar tiktų papostringauti, jog viskas priklauso nuo požiūrio? Taip, tiktų. Ir reikėtų paminėti, kad požiūris keičiasi. Geras dalykas, kad profesionalai – teisininkai, buhalteriai ir kitų sferų atstovai – pritaria sklandžiai tvarkomų reikalų svarbai ir stengiasi dėl gerų rezultatų. Tik iš pradžių įmonę kuriantis asmuo privalo atskirti, kas tikrai būtina. Buhalterija šiai būtinų dalykų kategorijai priklauso visu šimtu procentų.

 

 

 

Taip pat skaitykite

Nuotekų siurbliai – kaip išsirinkti?

Nuotekų siurbliai – naudinga prekė, be kurios neapseis nei vienas namas. Dėl to rinktis reikia ...