Šeštadienis , 28 gegužės 2022
Pagrindinis / Verslas / Tentiniai angarai sandėliavimui

Tentiniai angarai sandėliavimui

Angarai yra populiarūs jau daugybę dešimtmečių, tiesa, anksčiau buvo plačiai naudojami plieniniai, dar kitaip vadinami stacionarūs angarai. Tokių angarų galima pamatyti daugelyje vietų, o jų paskirtis buvo produkcijos sandėliavimas, ūkio technikos ar kitų transporto priemonių saugojimas.

Nors šiuolaikiniai tentiniai angarai savo išvaizda nė kiek neprimena plieninių, tačiau atlieka tą pačią paskirtį. Tentinis angaras labai dažnai naudojamas įvairios ūkio produkcijos, šieno rulonų, šiaudų ar grūdų sandėliavimui. Taip pat ir tam tikros technikos ar transporto priemonėms laikyti.

Šie angarai yra visiškai patikimi ir sandarūs, todėl nereikia baimintis, kad laikoma produkcija ar kiti daiktai bus veikiami lauko sąlygų. Jie puiki ir žymiai pigesnė alternatyva, planuojantiems statyti papildomas patalpas sandėliavimui. Todėl šie angarai yra labai dažnai naudojami žemės ūkyje, gyvulininkystėje ar augalininkystėje.

Šių angarų pranašumas toks, kad jie yra mobilūs ir pagal poreikį gali būti transportuojami į kitą vietą. O jų montavimui nereikalingas specialus pagrindas, nes gali būti montuojami tiesiog ant tvirtos žemės. Todėl juos galima montuoti beveik visur, kur tam turite laisvą vietą ir kur labiausiai reikalingos sandėliavimo patalpos.

Tokio tipo angarai sparčiai išpopuliarėjo daugelyje šalių, todėl pasitikėjimas jais dar labiau išaugo. Tik  labai svarbu, kad gaminiai būtų sertifikuoti ir atitiktų visus ES keliamus reikalavimus. Itin dideliems angarams turėtų būti naudojama dviguba rėmo konstrukcija. O jeigu planuojate naudoti ištisus metus, reikėtų rinktis storesnio tankumo tentą, kuris yra atsparus žiemos šalčiams, drėgmei ir temperatūrų skirtumams. Kokybiškas gaminys, tinkamai jį prižiūrint, gali tarnauti iki 25 metų.

Labai patogu tai, kad daugelį šių tentinių angarų galima susimontuoti ir patiems be ypatingos technikos. Tačiau visuomet įsigyjant galima užsakyti ir jų montavimo paslaugą.

Taip pat skaitykite

Kiek kainuoja kremavimo paslaugos?

Toks klausimas gali iškilti praktiškai kiekvienam susidūrus su artimo žmogaus mirtimi. Tuo labiau, kad toks ...