Sekmadienis , 19 gegužės 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Tobulas Naujųjų sutikimo receptas pagal „Eglutes 5“

Tobulas Naujųjų sutikimo receptas pagal „Eglutes 5“

Daugelis jau turi tobulą planą, kur ir su kuo sutiks Naujuosius metus. Tai puiku, tačiau, ko gero, didelė dalis Jūsų vis dar abejoja, svarsto ar apskritai pasikliauja „paskutinės minutės“ pasiūlymais. Ekstremalu, bet užtat be jokio galvos skausmo – kaip bus, taip. Pastariesiems ir siūlome šį žemiau aprašytą tobulą Naujųjų sutikimo receptą.

Pirmiausia, įsitikinkite, kad turite visas reikalingas malonias smulkmenas – šampanas, šaltosios ugnelės, mandarinai, saldumynai… Tegu ateinantys metai Jums būna gausūs, šviesūs ir saldūs.

„Eglutės 5“
„Eglutės 5“

Antra, būtinai paskambinkite tiems artimiesiems, su kuriais negalite sutikti Naujųjų. Padėkokite jiems už tai, kad buvo su Jumis visus metus. Ir jie Jums liks dėkingi, tokiu būdu – laimingų žmonių padvigubės.

Trečia, pakvieskite savo pačius brangiausius į šilto, nuotaikingo naujametinio kino vakarą. Komedija „Eglutės 5“ – tobulas variantas. Jaukiai įsitaisius kino salėje, galėsite apkabinti ar net pabučiuoti savo mylimą, drauge su filmo herojais, kurie dėl meilės prieš pat Naujuosius ryžtasi beprotiškiems žygiams. Nes jie tiki – kaip sutiksi Naujus, tokie jie ir bus. „Eglučių 5“ herojai tiki stebuklais, kurie nutinka tik prieš Naujuosius. Stebuklas būtinai nutiks ir jums, jei tik truputį pasistengsite.

Ketvirta gražaus ir prasmingo vakaro dalis – padarykite savo mylimiems šventinę vakarienę, ypač jei to jau seniai nedarėte. Vakarienės metu pasakykite tai, ką jau seniai norėjote, bet vis neatsirasdavo progos. Tada skubėkite į miesto aikštę prie pačios didžiausios eglutės. Pasidalinkite savo džiaugsmu su visais socialiniuose tinkluose, nes tai – dvidešimt pirmas amžius, čia selfinasi visi, nuo tik pradėjusio vaikščioti kūdikio iki devyniasdešimtmetės jogos mokytojos ar astronauto kosminėje stotyje. Ir pradėkite, pagaliau, tikėti naujametiniais stebuklais!

Su artėjančiais Jus sveikina Ivanas Urgantas, Sergejus Svetlakovas ir kitos Rusijos kino žvaigždės šeimyninėje naujametinėje komedijoje „Eglutės 5“ – jau nuo gruodžio 30 dienos.

Filmo „Eglutės 5“ treileris:

Taip pat skaitykite

Plaukų dažai: kaip išsirinkti geriausius?

Plaukų dažymas gali arba pradžiuginti rezultatu, arba nuvilti. Daugelis moterų pastebi, kad dažant plaukus namuose, ...