Antradienis , 5 liepos 2022
Pagrindinis / Gyvenimas / Toršerų mados Lietuvoje

Toršerų mados Lietuvoje

Ne paslaptis, kad prieš kelerius metus toršerai tiesiog susprogdino lietuviško interjero sritį. Jų populiarumą iki šiol įtakoja vis dažniau pasirenkami minimalistinio stiliaus, lubose paslėpti šviestuvai. Tokiu būdu tarsi praradus akcentą lubose, jis perkeliamas į toršerą https://www.lempa.lt/vidaus-sviestuvai/pastatomi-sviestuvai/.

Pastatomi šviestuvai ne viename interjere tapo pagrindiniu kambario akcentu ar net aksesuaru, drauge atlikdami ir apšvietimo funkciją. Toršerai gali būti įvairių tipų, dydžių, stilių ir spalvų, o jų mada kiekvienu atveju gali būti interpretuojama atsižvelgiant į namų stilių. Todėl sakyti, kas yra madinga ar nemadinga, būtų iš tiesų labai sunku ir netgi neteisinga.

Toršerą tinkamai pritaikius prie namų interjero, jis visuomet bus madinga ir nepakeičiama detalė namuose. Tiesa, vienu ar kitu laikotarpiu jaučiami bendri namų interjero pakitimai, kurių tendencijos diktuoja ir kitas stiliaus detales. Prieš kelis metus buvo madingi juodai baltos spalvos deriniai, čia neretai buvo galima pamatyti juodos spalvos toršerus ar sieninius šviestuvus. Taip pat šviestuvai su aukso spalvos detalėmis buvo labai madingi juodai baltame interjere.

Tačiau kas vieniems patinka, kitiems gali atrodyti visiškai nepatrauklu arba netinkama jų interjero stiliui. Todėl kiekvienu atveju pasirenkama tai, kad geriausiai atspindi individualų namų dizainą ir asmeninius poreikius. Toršerai, kaip ir kiti šviestuvai, gali būti klasikiniai ar modernūs, pasižymi plačiu įvairių spalvų, raštų ir dydžių pasirinkimu. 

Pastatomi šviestuvai yra labai patogus ir praktiškas pasirinkimas, kadangi pagal poreikį jį galima perkelti į kitą kambario vietą. Jie nėra montuojami, o pajungiami į paprasčiausią elektros lizdą. Dažniausiai naudojami kaip funkcinis arba papildomas apšvietimas, nes turi šviesos srauto reguliavimo galimybę. Be to, šviesos nukreipimą dažnai taip pat galima reguliuoti, paprasčiausiai pakreipiant juos reikiama kryptimi.

Taip pat skaitykite

Kiek kainuoja kremavimo paslaugos?

Toks klausimas gali iškilti praktiškai kiekvienam susidūrus su artimo žmogaus mirtimi. Tuo labiau, kad toks ...