Ketvirtadienis , 28 spalio 2021
Pagrindinis / Gyvenimas / Ukrainoje „Beissoul & Einius“ duetas apipiltas dovanomis

Ukrainoje „Beissoul & Einius“ duetas apipiltas dovanomis

Trečio albumo kūrybai „Beissoul & Einius“ duetas gavo puikų startą – Kijeve jų koncerte „Chamillion Show“ buvo tikras anšlagas. Koncertų ciklas Ukrainoje vainikavo visų metų darbą.

Prieš pasirodymą Kijeve duetas išgyveno vieną gražiausių momentų, kokį tik gali patirti menininkai. Į vadinamąjį „Meet & Greet“ susirinko „Beissoul & Einius” gerbėjai, visi apsikeitė dovanomis.

„Gausiai pasipildė mūsų sceninis įvaizdis naujais neįprastais akiniais ir kitais aksesuarais“, – dėkingi kalbėjo Artūras Žabas-Beissoul ir Einius Jarutis.

Keliaudamas Beissoul patiria įvairių nuotykių. Pastaruoju metu Artūro pavardė oro uostuose skamba vis dažniau ir dažniau, nes dainininkas vis kur nors užstringa. Tiksliau – oro uosto darbuotojus sudomina jo gabenami daiktai koncertams. Iš pradžių pareigūnai viską nori konfiskuoti, o viskas baigiasi tuo, kad jie patys matuojasi, pavyzdžiui, įspūdingas Beissoul skrybėles.

„Beissoul & Einius”
„Beissoul & Einius” (Dmitry Komissarenko nuotr.)

„Prisimenu, kai į Vilniaus centrinį paštą atvykau su milžiniškais ragais, ir susirinko visi darbuotojai – ir dar smalsuolių būrys“, smagiai dėstė Beissoul. „Papasakojau keletą smagių istorijų, susijusių su kelionėmis ir kam tie ragai bus naudojami, tuomet darbuotojai su šypsena veide supakavo siuntinį ir jau po kelių dienų jis pasiekė reikiamą šalį“.

Stilingasis dainininkas Beissoul didelį dėmesį kreipia savo išvaizdai. Neveltui interviu su juo jau buvo visuose garsiuose tarptautiniuose žurnaluose ir net mados ikona tituluojamame „Vogue“.

Pastarojo turo metu Ukrainoje per savaitę įvairiems mados bei gyvenimo būdo leidiniams, radijo stotims duetas iš Lietuvos davė virš 15 interviu.

„Negana to, patys grįžome įkvėpti – viskas toliau bus itin šviežia, aštru ir netikėta!“ – žadėjo „Beissoul & Einius”.

Artimiausiu metu Beissoul & Einius” Lietuvos gerbėjams dovanos žiemos muzikos kolekciją „No Shades, No Glasses”.

Koncertai vyks:

Gruodžio 18 dieną Panevėžyje „Tauros Loftas’’
Gruodžio 23 dieną Vilniuje „Tamsta Club“
Gruodžio 25 dieną Kaune „Papa Jazz“
Gruodžio 31 dieną Vilniuje Menų fabrike „Loftas“

Taip pat skaitykite

5 sveikatingumo ir svorio metimo principai

Svorio metimas nėra tinkamas visiems. Norint būti sėkmingam, svarbu rasti jums tinkantį planą, kuris derėtų ...