Antradienis , 5 liepos 2022
Pagrindinis / Gyvenimas / Vaiko kambario baldai turi būti ne tik gražūs, bet ir kokybiški

Vaiko kambario baldai turi būti ne tik gražūs, bet ir kokybiški

Vaiko kambarys turi būti žaismingas, jaukus ir kūrybiškas. Šios patalpos interjeras reikalauja ypatingo dėmesio, kadangi čia būtina atsižvelgti į vaiko pomėgius bei poreikius ir tuo pačiu užtikrinti aplinkos saugumą. Vaiko kambario baldai turi būti gaminami iš aukštos kokybės medžiagų, be to, priklausomai nuo vaiko amžiaus, jie turi užtikrinti mažųjų saugumą, pvz., jei vaikas tik pradėjo vaikščioti, įsitikinkite, kad baldai neturės aštrių kampų. Tuo pačiu, čia esantys baldai turi žadinti vaiko smalsumą ir ugdyti kūrybiškumą. Kitaip sakant, vaiko kambarys – tai praktiškas estetikos ir kokybės junginys.

Atsižvelkite į vaiko poreikius

Vaiko kambario baldai gali skirtis, priklausomai nuo vaiko amžiaus. Kūdikiui būtina patogi ir saugi lovytė, komoda mažylio daiktams laikyti, pervystymo staliukas ir pan. Augančiam vaikui reikalinga žaidimų zona, taip pat – mokymosi ir poilsio zonos. Prisiminkite, kad priklausomai nuo vaiko amžiaus ir brandos, keičiasi ir jo kambario baldai. Kitaip sakant, reikia iš anksto susitaikyti su tuo, kad investuoti į vaiko baldus teks ne vieną kartą. Racionalus sprendimas – rinktis individualiai gaminamus „augančius“ baldus, kurių aukštį laikui bėgant galėsite nesunkiai pakeisti. Yra ir tokių vaikiškų baldų, kurie gali keisti savo funkcijas, pvz., vystymo staliukas gali tapti komoda, o žaislų dėžutė – patogia kėde.

Vaiko kambario stilistinis išbaigtumas – itin svarbus kriterijus. Vis dėlto, šiuo atveju turėtumėte galvoti apie tai, kas gražu jūsų vaikui. Galbūt jums patinka elegantiškas minimalizmas, tačiau vaikas nori spalvingo, pasaką primenančio kambario? Puiku! Kad mažieji norėtų laiką leisti savo kambaryje, jis turi atitikti jų poreikius. Nepamirškite, kad vaikai itin daug juda ir jiems reikalinga erdvė, todėl kambario nereikėtų apriboti papildomomis lentynomis, gėlėmis ar kitais daiktais, kurie vaikui visai nereikalingi.

Atsakingai rinkitės vaikų kambario baldų gamybos medžiagas

Vaiko kambaryje turėtų dominuoti natūralios ir ekologiškos medžiagos. Kreipkitės į baldų gamybos profesionalus, pvz., BALDITA, kurie gali užtikrinti tiek nepriekaištingą baldų kokybę, tiek įgyvendinti individualius dizaino sprendimus. Kad būtumėte tikri gaminių patikimumu, rinkitės ekologiškas, tvirtas ir vientisos struktūros medžiagas. Visi minkštųjų dalių apmušalai turėtų būti lengvai nuimami ir skalbiami. Be to, atkreipkite dėmesį į tai, kad vaiko kambario baldai būtų lengvai valomi. Vertindami gamybines medžiagas, paprašykite, kad gamintojas pateiktų sertifikatą, kuris garantuotų, kad vaikų baldų gamyboje buvo naudotos netoksiškos medžiagos, baldų dažų sudėtyje negali būti gyvsidabrio, chromo ir švino. Jei gaminate baldus iš natūralaus medžio, rekomenduojame rinktis tankią bei kietą medieną (pvz., ąžuolą ar vyšnią).

Taip pat skaitykite

Kiek kainuoja kremavimo paslaugos?

Toks klausimas gali iškilti praktiškai kiekvienam susidūrus su artimo žmogaus mirtimi. Tuo labiau, kad toks ...