Trečiadienis , 23 rugsėjo 2020
Pagrindinis / Sportas ir sveikata / Veido simuliacijos prieš plastinę operaciją

Veido simuliacijos prieš plastinę operaciją

veido simuliacijos

Plastinė chirurgija visame pasaulyje, o tuo pačiu ir Lietuvoje, savo tempų nestabdo. Priešingai, kuo toliau tuo labiau tampa paklausi ne tik moterų, bet ir vyrų tarpe. Žinoma, didžiausia dalis pacienčių yra moterys, kurios pageidauja patobulinti vieną ar kitą veido ar kūno sritį. Populiariausios plastinės operacijos veido srityje – tai nosies tobulinimas bei lūpų putlinimas. Kas liečia kūno plastiką – populiariausia yra krūtų didinimo arba mažinimo operacija bei riebalų nusiurbimo procedūra.

Visais atvejais gydytojams labai svarbu teisingai suprasti pacientės lūkesčius ir norus. Taip pat tinkamai juos įvertinti, o ypatingai svarbi veido srities pakeitimus. Tam, kad būtų lengviau viską įsivaizduoti ir tinkamai patarti, šiandien yra prieinamos modernios technologijos. Išsiaiškinus pacientės norus, prieš plastinę operaciją, jau galimos 3D simuliacijos – tai galimų rezultatų modeliavimas.

Ši technologija padeda gydytojui ir pacientui susikalbėti bei įsitikinti, kad abu rezultatą įsivaizduoja vienodai. 3D modeliavimo programa neabejotinai atvėrė visiškai naujas galimybes plastikos chirurgijoje, kad dar tiksliau įgyvendinti paciento norus.

Gali būti atliekamas veido srities, krūtų bei kūno 3D modeliavimas, kurio metu pacientė gali pamatyti tikėtinus operacijos rezultatus. Tai iš tiesų palengvina ne tik paciento, bet ir chirurgo darbą. Vizualinis pateikimas yra daug efektyvesnis, nei nusakymas žodžiais, stengiantis kuo tiksliau perteikti būsimo rezultato vaizdą. Kalbant, keleto ml skirtumas moteriai gali nepasirodyti reikšmingas. Tačiau 3D simuliacijos pagalba galima pamatyti, kaip tai realiai atrodytų moters lūpose. Tai kartais net padeda atsisakyti tinkamai nepamatuotų arba pervertintų savo norų, kurie gali būti labai reikšmingi.

Tačiau svarbu suprasti, kad tai yra tik vizualinė projekcija ir vaizdas po atliktos operacijos negali 100 % atitikti sumodeliuoto vaizdo. Tai labiau skirta palyginti keletą skirtingų variantų, siekiant teisingo apsisprendimo.

 

Taip pat skaitykite

Kaip teisingai maitinti krūtimi?

Mamos pienas – tai ir maistas, ir vaistas, mažyliui ypatingai svarbus pirmuosius 6 gyvenimo mėnesius. ...