Antradienis , 5 gruodžio 2023
Pagrindinis / Kinas / Drama „Svetima šalis“ įtrauks į dingusių beribėse smėlio platybėse paieškas

Drama „Svetima šalis“ įtrauks į dingusių beribėse smėlio platybėse paieškas

„Svetima šalis“ („Strangerland“) – tai kino juosta tiems, kurių nedomina paviršutiniškos ir tuščios patirtys kine. Įsismelkusi į herojaus vidų dykuma gali pražudyti, tačiau taip pat gali pažadinti ir stipriausias žmogaus galias. Prasidėjus sukrečiantiems įvykiams filmo personažai turi išlaikyti tarpusavio ryšį ir neprarasti vilties. Tik taip jie gali tikėtis įminti smėlynuose dingusių vaikų paslaptį.

Parkerių šeima – Katerina (aktorė Nicole Kidman), Metju (aktorius Joseph Fiennes) ir jų paaugliai vaikai Tomis bei Lilė atvyksta į atokų Australijos dykumos miestelį. Naujakuriai nerodo didelio noro bičiuliautis su kaimynais ir gyvena paprastą, ramų, tylų gyvenimą.

Tačiau jų šeimą sukrečia tragedija: miesteliui rengiantis išgyventi eilinę smėlio audrą, Parkerių atžalos paslaptingai dingsta iš namų. Sunerimę tėvai kreipiasi pagalbos į policiją. Jų bylos tyrėju paskirto pareigūno (akt. Hugo Weaving) iniciatyva prie paieškų prisijungia ir vietos bendruomenė. Iš pradžių aktyviai siūlę savo pagalbą, miestelio gyventojai, veikiami paslaptingų gandų, ima vis labiau šnairuoti į naujakurių pusę. Bendruomenės atstumtaisiais tapę Katerina ir Metju iš paskutiniųjų stengiasi surasti savo vaikus, melsdamiesi, kad nebūtų per vėlu.

Prestižiniame „Sundance“ filmų festivalyje rodyta „Svetima šalis“ kritikų įvertinta, kaip stipri, emocionali ir sukrečianti drama. „Oskaru“ apdovanota Nicole Kidman filmui skiria dar vieną nepamirštamą savo vaidmenį. „Svetimoje šalyje“ taip pat pasirodo visada ryškus Australijos aktorius Hugo Weaving ir į kino ekranus neseniai sugrįžęs britas Joseph Fiennes. Mūsų kinuose „Svetima šalis“ bus rodoma nuo liepos 10 dienos.

SVETIMA ŠALIS (Strangerland)
PREMJERA LIETUVOJE: 2015-07-10
REŽISIERIUS: Kim Farrant
VAIDINA: Nicole Kidman („Valandos“, „Mulen Ružas“), Joseph Fiennes („Heraklis“, „Įsimylėjęs Šekspyras“), Hugo Weaving („Hobitas: penkių armijų mūšis“, „Matrica“) ir kiti.
ŽANRAS: Drama
ŠALIS: Australija

Filmo anonsas

„Garsų pasaulio įrašai“ informacija www.gpi.lt

Taip pat skaitykite

„Trys didvyriai ir Jūrų caras“

„Trys didvyriai ir Jūrų caras“ – pirmąkart didžiuosiuose ekranuose!

Neįtikėtiną populiarumą įvairiose šalyse pasiekusi animacija su rusų pasakų personažais pasieks ir Lietuvos kino teatrus. ...

Parašykite komentarą