Antradienis , 18 birželio 2024
Pagrindinis / Įvairenybės / Juodojo humoro komedija „Blogasis Santa 2“ grįžta į kino teatrus

Juodojo humoro komedija „Blogasis Santa 2“ grįžta į kino teatrus

Prabėgus trylikai metų į didžiuosius kino teatrų ekranus grįžta blogiausias Kalėdų senelis pasaulio istorijoje – aktoriaus Billy Bob Thorntono įkūnijams Vilis juodojo humoro komedijoje „Blogasis Santa 2“. Tik šįkart – dar labiau pasiutęs, dar piktesnis ir kvaišesnis.

Aktorius pasakoja, kad jis nemėgsta filmų tęsinių ir niekada juose nesifilmuoja, tačiau sulaukęs pasiūlymo dar kartą suvaidinti nedorą Kalėdų senį – negalėjo jam atsispirti.

„Blogasis Santa 2“
„Blogasis Santa 2“

„Jaučiuosi kaip namie! Buvo labai smagu vėl įlįsti į Kalėdų senio kostiumą. Ir ne tik smagu, bet ir labai patogu. Pirmoji dalis buvo filmuojama Los Andžele, kur buvo be galo karšta, todėl aš tiesiog negalėdavau sulaukti, kol ištrūksiu iš to kostiumo. O filmuojant antrąją dalį viskas buvo priešingai – dirbome Monrealyje, kur spaudė 30 laipsnių šaltis, todėl tas kostiumas buvo vienintelis išsigelbėjimas nuo speigo“, – juokdamasis pasakojo B. B. Thorntonas.

Pasak aktoriaus, naujoji komedija bus ne tik dar juokingesnė, nešvankesnė, bet ir… jautresnė: „Šiame filme žiūrovai turės galimybę geriau pažinti Vilio charakterį ir suprasti, kodėl jis yra toks koks yra – piktas ir niūrus. Taigi šįkart istorijoje juodasis humoras persipins su šiek tiek dramos. Idealu!“, – kalba aktorius B.B.Thorntonas.

Antroje filmo dalyje pigaus viskio, godumo ir neapykantos kurstomas Vilis su mažaūgiu bendražygiu Markusu (akt. Tony Cox) Kalėdų išvakarėse sugalvoja apšvarinti vaikų labdaros organizaciją. Niekšingas jų planas sugundys ir netikėtai išdygusią seniai matytą Vilio mamytę (akt. Kathy Bates). Ši – dar bjauresnė už sūnų, o ir sutaria jie – kaip šuo su kate. Tačiau dėl bendro tikslo – didžiulių labdaros pinigų – galima ir pakentėti.

Pasiutusiai niekšinga juodojo humoro komedija „Blogasis Santa 2“ Lietuvos kino teatruose bus rodoma nuo gruodžio 16 dienos.

Filmo „Blogasis Santa 2“ treileris:

Taip pat skaitykite

Ajurvediniai principai puoselėjant savo grožį

Grožio pasaulis šiandien vis dažniau atsigręžia į senąsias tradicijas. Ajurveda – senovinė gydymo sistema, atsiradusi ...