Šeštadienis , 27 vasario 2021
Pagrindinis / Įvairenybės / Jurgis Didžiulis filmuodamas klipą vaikė Islandijos gatvėje šėlstančių demonus

Jurgis Didžiulis filmuodamas klipą vaikė Islandijos gatvėje šėlstančių demonus

Neseniai antrąjį radijo singlą „Do You Own Your Demons?“ iš debiutinio albumo „Intro/Extro“ pristatęs dainininkas Jurgis Didžiulis nufilmavo ir intriguojantį jo vaizdo klipą. Apie vidinius žmogaus demonus sukurtoje dainoje pavaizduotas Islandijos gatvėje po vidurnakčio šėlstantis jaunimas.

„Norėjom tikrų žmonių reakcijų ir jų gavom. Šis klipas nebuvo režisuotas, todėl tikroviškumas ir nuoširdžios, nesuvaidintos žmonių reakcijos žavi labiausiai“, – klipo idėja dalinosi Jurgis Didžiulis.

Vaizdo klipo scenarijų sukūrė pats muzikantas. Jis buvo nufilmuotas gerokai po vidurnakčio, išėjus groti Islandijos gatvėje. Klipe matoma kartu su dainininku besilinksminanti minia yra ne aktoriai, o atsitiktinai sutikti žmonės. Jiems Jurgis Didžiulis surengė neplanuotas dūzges, skirtas pakelti ūpą vakarėliams besibaigiant.

Jurgis Didžiulis
Jurgio Didžiulio klipo filmavimas (Bang Bang Photography)

„Daina yra apie alter ego, taip pat apie kitus mūsų nesuvaldomus demonus, kaip pavyzdžiui tuos, kurie mus vedžioja Islandijos gatve paryčiais. Dėl to ir pasirinkom tokį scenarijų”, – pridūrė dainininkas, savo muzikinėje veikloje siekiantis visuomeniškumą apjungti su kūrybiškumu.

Tokia klipo idėja yra Jurgio socialinio projekto, vykstančio „Pop-Up“ formatu, skirto skleisti muziką vietose, kuriose verta, tačiau nebūtinai finansiškai apsimoka, dalis. Norintys patektį į tokį spontanišką pasirodymą, klausytojai gali užsiprenumeruoti naujienas Jurgio Didžiulio „Facebook“ puslapyje, kuriame tam tikslui yra sukurtas renginys „Jurgis! Pop-Me-Up Please!“. Iki šiol netikėtos akcijos vyko automobilių spūstyse su akordeonistu Martynu Levickiu, sostinės „Coffee Inn“ kavinėse ir kitose vietose.

Dainą „Do You Own Your Demons?“ taip pat kaip ir visuomenišką Jurgio Didžiulio albumą „Intro/Extro“ galima parsisiųsti interneto svetainėje www.introextro.lt.

Artimiausi Jurgio Didžiulio koncertai numatomi liepos 15 dieną „LRT Opus“ terasoje, menų fabrike „Loftas“, Vilniuje ir liepos 17 dieną „Prieplaukos vyninėje“, Nidoje.

Jurgis Didžiulis – „Do You Own Your Demons?“ (oficialus vaizdo klipas):

Taip pat skaitykite

Jūsų nuosavo namo kapitalinis remontas

Norite atnaujinti savo nuosavo namo vidaus interjerą? Gyvenate dviaukščiame name ir jame paskutinį kartą kapitalinis ...

Parašykite komentarą