Antradienis , 28 kovo 2023
Pagrindinis / Įvairenybės / PRIEŠ IŠVYKDAMI Į KONCERTŲ TURĄ „LEMON JOY“ IŠLEIS VINILO PLOKŠTELĘ

PRIEŠ IŠVYKDAMI Į KONCERTŲ TURĄ „LEMON JOY“ IŠLEIS VINILO PLOKŠTELĘ

Finišo tiesiąją prieš koncertų turą „Willkommen“ pasiekusi grupė „Lemon Joy“ nenustoja džiuginti gerbėjų – vasario 13 dieną grupė pristatys savo pirmąją vinilo plokštelę, kurioje įamžino naujausią savo albumą „Willkommen“.

Vinilo plokštelės pristatymui „Lemon Joy“ pasirinko prekybos centre „Akropolis“ įsikūrusį knygyną „Pegasas“, kur Šv. Valentino dienos išvakarėse nuo 19 valandos kiekvienas gerbėjas turės galimybę sutikti grupę, užduoti klausimus gyvai renginio metu, taip pat socialiniame tinkle „Facebook“ – šis susitikimas bus tiesiogiai transliuojamas „Lemon Joy“ paskyroje.

„Jei man keturiolikmečiui kas nors būtų pasakęs, kad rankose vieną dieną laikysiu savo vinilo plokštelę – nebūčiau patikėjęs“, – emocijų neslėpė paprastai santūrus Igoris Kofas.

„Lemon Joy“ atlieka „Willkommen“ M.A.M.A. apdovanojimu metu (Dainiaus Čėplos nuotr.).
„Lemon Joy“ atlieka „Willkommen“ M.A.M.A. apdovanojimu metu (Dainiaus Čėplos nuotr.).

Į išleidžiamą „Willkommen“ vinilo plokštelę grupė įtraukė didelio susidomėjimo sulaukusius naujo albumo singlus „Be atšvaitų“ ir „Willkommen“, radijo stočių topus ankstesniais metais užkariavusį „Ylang Ylang“ bei kitus naujus kūrinius, kuriuos „Lemon Joy“ pirmą kartą gyvai pristatys savo turo koncertuose.

Šis pristatymas – paskutinė galimybė susitikti ir pabendrauti su grupe prieš didelio susidomėjimo sulaukusį koncertų turą „Willkommen“. „Lemon Joy“ koncertai Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose jau yra išpirkti, kai kur liko nebent pavienių bilietų. Kaune kovo 2 dieną paskelbtas papildomas koncertas, į kurį bilietai taip pat jau baigiami išpirkti.

Sėkmingai bilietai perkami ir į didžiausią karjeroje „Lemon Joy“ koncertą vasario 15 dieną Vilniaus koncertų salėje „Compensa“, kurioje laukiama apie tris tūkstančius klausytojų. Po nelengvų 2016-ųjų atsitiesusi ir į naujas aukštumas kylanti grupė koncertuose atliks savo didžiausius hitus ir mylimiausias naujas dainas.

Taip pat skaitykite

Kaip gamtoje pramogauja panevėžiečiai?

Šiltasis metų laikas dažniausiai skatina daugiau valandų praleisti gamtoje. Ir tai yra puiku. Buvimas lauke ...